Karrier

JELENTKEZZEN HOZZÁNK!

Tapasztalt taxivezetőket keres a Budapest Taxi.

Amit kínálunk:
  • Ingyenes belépési díj
  • Kedvező, könnyített tagdíj
  • Biztosított anyagi háttér
  • Folyamatos megbízások
  • Rugalmas munkaidő
  • Flottaszerződés aTelenorral
  • Nyitottság a “zöld” technológiára
Általános szerződési feltételeink a erre a linkre kattintva letölthetők.

Amit elvárunk:
  • Taxis gyakorlat
  • Vállalkozó
  • 8 év alatti autó

Call Centeres munkatársakat keres a Budapest Taxi.

Keresünk olyan lelkes munkatársat, aki Call Center csapatunk
tagjaként telefonos munkakörben kíván dolgozni
  • Munkavégzés előtt képzést biztosítunk a siker érdekében
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés egy jó csapatban

Feladat:
  • Telefonhívások magas színvonalú kezelése, azok számítógépen történő rögzítése
  • Címek digitális térképen való bejelölése
  • Reklamációk és visszahívások intézése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Budapesti helyismeret
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szorgalom
Előnynek tekintjük:
  • Taxiscégnél szerzett gyakorlat
  • Call Center tapasztalat

A Budapest Taxi bővülő csapatába keresünk angol és kínai nyelven beszélő telefonközpontos munkatársakat!

  • Szakmai továbbképzések
  • Modern irodai légkör
  • Fiatalos csapat
Elvárások:
  • az angol és a kínai nyelv ismerete
  • számítógépkezelői ismeret
  • ügyfélközpontú szemlélet
Munkavégzés: 06.00-18.00 vagy 18.00-06.00

Amennyiben úgy gondolja, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével.

Want to take a trip to Budapest? FREE?

It's your goal and our call!
Budapest TAxi offers - communication consultant job for asian nationalities!
Budapest Taxi is the most innovative transportation company in Budapest, Hungary.
Our more than 800 car fleet also consists green -electric and hybrid cars driven by multilingual professional drivers.
Our aim is to fullfile the utmost ,ultimate requirements of the national-tourist and expat clientele... and here You come!
Budapest Taxi is looking for indian, thai, korean and japanese communication consultants to improve our services.
We want 28-40 male-female collegaues with nice behaviour and good knowledge and tone in english plus- panjabi, or thai or korean or japanase languages -for one month dispatch consultancy position in Budapest.

Your job is to help our communication department with your advices in aim to reach the expats and tourists of your nationality and make them book Budapest Taxi services only.
We provide your flight tkt and accommodation for one month in Budapest - what we need is 3 days work in our HQl
So why to pay your europian winter holiday when Budapest Taxi can call it FREE?

Please send us your cv and motivation letter asap.

Deadline: 20th of November 2016

Subject: Holiday Job Email: job@budapesttaxi.hu

Önéletrajz feltöltése:

Bankkártyás fizetés szolgáltatója

Színvonalas szolgáltatásunkhoz hozzátartozik, hogy minden autónkban kártyalehúzó rendszer működik.
Az oldalon történő bankkártyás fizetés szolgáltatója a CIB Bank

kártya

Lépjen velünk kapcsolatba

Keressen meg bennünket elérhetőségeink bármelyikén, vagy adja meg elérhetőségeit az alábbi űrlapon, melyeken kollégánk felveheti Önnel a kapcsolatot, és diszpécserünk felkeresi Önt!