Karrier

JELENTKEZZEN HOZZÁNK!

Tapasztalt taxisofőröket keres a Budapest Taxi.

Amit kínálunk:
  • Ingyenes belépési díj
  • Kedvező, könnyített tagdíj
  • Biztosított anyagi háttér
  • Folyamatos megbízások
  • Rugalmas munkaidő
  • Flottaszerződés a Telenorral
  • Nyitottság a “zöld” technológiára
Általános szerződési feltételeink a erre a linkre kattintva letölthetők.

Amit elvárunk:
  • Taxis gyakorlat
  • 10 év alatti autó

Call Centeres munkatársakat keres a Budapest Taxi.

Keresünk olyan lelkes munkatársat, aki Call Center csapatunk
tagjaként telefonos munkakörben kíván dolgozni
  • Munkavégzés előtt képzést biztosítunk a siker érdekében
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés egy jó csapatban

Feladat:
  • Telefonhívások magas színvonalú kezelése, azok számítógépen történő rögzítése
  • Címek digitális térképen való bejelölése
  • Reklamációk és visszahívások intézése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Budapesti helyismeret
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szorgalom
Előnynek tekintjük:
  • Taxiscégnél szerzett gyakorlat
  • Call Center tapasztalat

Amennyiben úgy gondolja, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a taxisleszek@budapesttaxi.hu email címre vagy érdeklődjön felefonon:

Telefonszám: 06 1 422-2114

Önéletrajz feltöltése:

Bankkártyás fizetés szolgáltatója

Színvonalas szolgáltatásunkhoz hozzátartozik, hogy minden autónkban kártyalehúzó rendszer működik.
Az oldalon történő bankkártyás fizetés szolgáltatója a CIB Bank

kártya

Lépjen velünk kapcsolatba

Keressen meg bennünket elérhetőségeink bármelyikén, vagy adja meg elérhetőségeit az alábbi űrlapon, melyeken kollégánk felveheti Önnel a kapcsolatot, és diszpécserünk felkeresi Önt!