Karrier

Csatlakozz a Budapest Taxi flottájához!

BELÉPÉSI AKCIÓ ÚJ BELÉPŐK SZÁMÁRA!

Csatlakozz hozzánk taxisként kedvező feltételekkel! Részletekért keress bennünket: taxisleszek@budapesttaxi.hu

Amit kínálunk:
  1. Nincs belépési díj
  2. Kiszámítható, könnyített heti tagdíjfizetés
  3. Stabil céges és lakossági megrendelői háttér
  4. Digitális elszámoló központnak köszönhetően heti elszámolás
  5. Rugalmas munkaidő
  6. Flottaszerződés a Telenorral
  7. Ingyenes számlázó program
Általános szerződési feltételeink erre a linkre kattintva letölthetők.

Amit elvárunk:
  1. Jó helyismeret
  2. Szolgáltatói szemlélet, biztonságos vezetés
  3. 10 évnél fiatalabb autód mindig legyen kifogástalan műszaki állapotú, kívül-belül tisztán tartott állapotban

A csatlakozáshoz írj nekünk pár sort (neved, elérhetőséged, van-e már tapasztalatod taxisként, és ha igen, hol taxiztál eddig, vagy pályakezdőként csatlakoznál a csapatunkhoz) a taxisleszek@budapesttaxi.hu e-mail címre, ahol időpontot adunk egy helyismereti tesztre és személyes beszélgetésre. Várunk szeretettel!

Call Centeres munkatársakat keres a Budapest Taxi.

Keresünk olyan lelkes munkatársat, aki Call Center csapatunk
tagjaként telefonos munkakörben kíván dolgozni
  • Munkavégzés előtt képzést biztosítunk a siker érdekében
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés egy jó csapatban

Feladat:
  • Telefonhívások magas színvonalú kezelése, azok számítógépen történő rögzítése
  • Címek digitális térképen való bejelölése
  • Reklamációk és visszahívások intézése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Budapesti helyismeret
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szorgalom
Előnynek tekintjük:
  • Taxiscégnél szerzett gyakorlat
  • Call Center tapasztalat

Amennyiben úgy gondolja, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a taxisleszek@budapesttaxi.hu email címre vagy érdeklődjön felefonon:

Telefonszám: 06 1 422-2114

Önéletrajz feltöltése:

Bankkártyás fizetés szolgáltatója

Színvonalas szolgáltatásunkhoz hozzátartozik, hogy minden autónkban kártyalehúzó rendszer működik.

kártya

Lépjen velünk kapcsolatba

Keressen meg bennünket elérhetőségeink bármelyikén, vagy adja meg elérhetőségeit az alábbi űrlapon, melyeken kollégánk felveheti Önnel a kapcsolatot, és diszpécserünk felkeresi Önt!